LÉTO NA VYSOČINĚ - ZDARMA dětský program, bazén, hřiště, hernička,
za poplatek: sauna, masáže, cvičení pro maminky i tatínky :-) - info ZDE

DOVOLENÁ S DĚTMI I MIMINKY, HLÍDÁNÍ DĚTÍ, CVIČENÍ PRO MAMINKY, LYŽAŘSKÁ ŠKOLKA, DĚTSKÉ TÁBORY již od 4 LET
.... poslední místa ....léto.... ZDARMA DĚTSKÝ PROGRAM - platí do vyprodání volné kapacity, rezervujte včas zálohou 30% - tel. 7777 25 220

víkend, víkendový pobyt

S-centrum Benešov je sportovně relaxační centrum v klidném prostředí na okraji Benešova - kousek od Konopiště
.... můžete odpočívat, ale také si dát pořádně do těla :-)))
4 lekce cvičení (2x v pátek večer, 2x v sobotu dopoledne)
pátek 18 - 19 spalování tuku, 19 - 20 břišní pekáč doplněný cardiem a spalováním
sobota 9 - 10 problémové partie, 10 - 11 cardio a zpevňování
a malý TIP na další program: dne 3.6. na Konopišti koncert rádia Blaník...přesouváme se po cvičení tam :-), vstupenky předem !

2.6. - 3.6.2017  PŘIHLÁŠKA

cena za víkend = 1.390Kč / 1 dosp. os.

(2 dny / 1 noc / včetně 4 lekcí cvičení)


videoprezentace, fotogalerie hotelu, podrobné info ZDE
fotogalerie ubytování ZDE

  
         sál na cvičení                               fitness                                        tenis
  Ralaxační prostor, vířivá vana
                tenis                                       bowling                               whirlpool
Solárium Masážní stůl Finská sauna
             solárium                                  masáže                                   sauna


večeře za příplatek á 140Kč, oběd á 120Kč nebo individuálně

Areál S-centrum nabízí široké využití. Je určen nejen pro jednotlivce, kteří chtějí relaxovat nebo sportovat, ale i pro sportovní kolektivy. Chloubou jsou sportoviště s moderními kvalitními povrchy. V tenisové hale můžete hrát kromě tenisu badminton, volejbal i nohejbal. Pod nafukovací halou je fotbalový umělý trávník čtvrté generace. V prostorách budovy se pak nacházejí sály na aerobik, spinning a kardio-posilovna.

Hotelová část nabízí 21 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, TV, telefonem a připojením na internet.

Můžete zde relaxovat ve finské i parní sauně se solnou tryskou, uvolnit se ve vířivce nebo si dopřát různé druhy masáže od sportovní, přes reflexní až po klasickou. Na objednávku nabízíme i solárium.

K pořádání firemních akcí, ale i setkání přátel se nabízí bowling s 6-ti drahami Brunswick, nebo Grosso restaurant s výbornou kuchyní, výrobou domácích těstovin a prostornou terasou.

Hotelová část komplexu disponuje 16 dvoulůžkovými pokoji, 5 třílůžkovými pokoji a 3 čtyř-pětilůžkovými "rodinnými" apartmány. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny TV se Set-top boxem a rádiem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Celková kapacita hotelu je 63 lůžek.

Recepce otevřena 24 hodin. Wifi připojení v celém areálu zdarma. Parkování je na hotelovém parkovišti zdarma. V letních měsících je pro hosty přístupný venkovní bazén zdarma. Děti do 3 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko, zapůjčujeme dětské postýlky. Pro děti poskytujeme slevy z pultových cen ubytování. V restauraci se nachází dětský koutek a k dispozici jsou i dětské židličky.

 

Restaurace Grosso je stylová, celoplošně ozvučená restaurace s kapacitou až 150 míst. Při letním provozu s terasou až 180 míst. Je zaměřena na Italskou kuchyni. Vyrábíme vlastní domácí těsto a z něj domácí pečivo i těstoviny, dle naší receptury. Pečení v pizza peci na dubovém dříví předchází příprava pizzy, přímo před očima návštěvníků. Jídelníček je doplněn vybranými specialitami světových kuchyní i velkým množstvím čerstvých zeleninových salátů.

PROSTORY NA SKUPINOVÉ CVIČENÍ Aerobik sál s odpruženou palubovkou s ozvučením ze všech rohů má rozměry 9,7x9,7m, tedy 94m2, je vybaven zrcadly a pomůckami na cvičení (stepy, činky, tyče, bosu, fitbaly…). Větší skupiny mohou cvičit v kryté tenisové hale. Spinning sál je vybaven 11 + 1 spinnery, je dobře ozvučen. Posilovna s kardiozónou je vhodná i pro kruhové tréninky, je vybavena 8 kardio a 10 posilovacími stroji.

SPORTOVNÍ A RELAXAČNÍ VYŽITÍ Sportovní areál je vybaven dvěma krytými a dvěma venkovními tenisovými kurty, čtyřmi kurty na badminton, multifunkčním venkovním hřištěm, nafukovací fotbalovou halou na malou kopanou a čtyřmi beachvolejbalovými hřišti. Oblíbenou aktivitou je i bowling, který u nás můžete hrát až na šesti moderních bowlingových drahách značky Brunswick. Pokud ani to nestačí, můžete si zahrát kulečník, petangue nebo stolní tenis. A nejen po sportu je dobré relaxovat, a proto je pro Vás připravena relaxační místnost s finskou saunou, párou a vířivkou, dále solárium, venkovní bazén, různé druhy masáží a kosmetických služeb.

www.scentrum.eu
S-centrum, U Vodárny 2215, 256 01 Benešov

 

Na www.mimisek.cz zprostředkovává
CELOROČNĚ zájezdy s programem pro děti 0-12 let i rodiče (cvičení pro ženy,...), ale i dětské tábory od 4 let bez rodičů 
elektronicky Cestovní agentura:
FIT RELAX s.r.o.  IČO: 28200021, DIČ: CZ28200021
(pojištění storno z důvodu nemoci sjednáno s Kooperativou)
Tel.: 7777 25 220  email: info@mimisek.cz   


© 2007 - Všechna práva vyhrazena - Mimisek.cz - Webdesign